Eşinizin size olan sadakatinden şüpheleniyor musunuz ? Çocuğunuz okula gidiyorum dediği halde zaman zaman playstation salonlarında ya da internet cafelerde mi yakalıyorsunuz ? Çalışanlarınız siz yokkende gerçekten sizin istediğiniz şekilde çalışıyor mu ? yoksa kendi aralarında sohbet mi ediyor? Bu ve buna benzer kaygılara artık son verin.

Devir teknoloji devri. Sizinde hayatınızın daha pratik hal alması adına atmanız gereken adımlar elbetteki vardır. İşte bunlardan biride gerektiğinde casus programını arkanızdan iş çevirdiğini düşündüğünüz insanların telefonuna yükleyerek ortadan kaldırmak olacaktır. Sonrasında arkanıza yaslanın ve onları dinleyin.

Eşinizin sizi aldattığından şüphe duyuyorsanız mesajlarını okuyabilir, kimlerle ne konuştuğunu dinleyebilirsiniz. Bu nedenle aldatıldığınızdan şüphe ediyorsanız onu gizlice dinleyebilir, şüphelerinizde haklıysanız bunu ispat edebilirsiniz.

Casus yazılımın belkide en faydalı özelliği yer tespiti imkanını size sunuyor olmasıdır. Böylece eşiniz, çocuklarınız ya da çalışanlarınızın size nerede olduğunu söylediğinde aslında yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirsiniz. Casus telefon programlarının özelliklerini saymakla bitiremeyiz bunlardan bazıları: Telefon ile çekilen fotoğraflardan tutunda sohbet kayıtlarına kadar geniş bir alan hakimiyeti sunması ve bu kayıtları tek tek sizin adınıza raporlamasıdır.

Yüklemiş olduğunuz casus program telefonun içerisinde farkedilmeden gizli bir şekilde çalıştığı gibi kaldırılması da mümkün değildir. Telefonunda casus yazılım olan bir kimsenin hattını değiştirse dahi sizin ona erişiminize engel olamayacaktır. Ayrıca yazılım size hat değiştirilmesi konusunda bilgi verecektir.

Elbetteki bunu özel hayata saygısızlık olarak nitelendirebilirsiniz. Ancak işin içine aile fertleri ya da sizin geleceğiniz girdiğinde bu küçük hile belki de sevdiklerinizin ya da sizin başınıza gelebilecek herhangi bir durumu bertaraf etme imkanını size güvenle sunmuş oluyor.


Benzer Yazılar

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sosyal Ağlar

Facebook
Twitter
GooglePlus
Linkedin
RSS

Reklam Alanı

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Video Kutusu

Tema panelinden youtube video adresi giriniz.